HT15 minikotró
4 399 490 Ft ( 3 464 165 Ft + ÁFA )
HT15 Beszerzését egyedi megrendelés esetén vállaljuk, 8-10 hetes átfutási idővel.
A gép pilot hidraulikus joystickkal szerelt, ezáltal könnyedén és pontosan kezelhető.
Javasolt alternatíva HT18 vagy HT20 amely készletről elérhető.
Elfogyott
|
MODELL - HT15 |
|
|---|---|
|
Gépsúly |
1250 kg |
|
Motor model |
Laidong 385 |
|
Motor teljesítmény |
18.1kw/2500r/min |
|
Motor hengerszám |
3 db |
|
Motor hűtés |
Vízhűtés |
|
Menetelő motor |
China brand driving motor |
|
Hidraulika szivattyú típus |
Fogaskerékszivattyú |
|
Hidraulika mennyiség (I/min) |
20 |
|
Hidraulika nyomás |
18 (max25) Mpa |
|
Forgató motor |
China brand driving motor |
|
Kanál űrtartalom |
0,035 m3 |
|
Kanál szakító erő |
18 kN |
|
Gémkar szakító erő |
11 kN |
|
Talajra kifejtett nyomás |
35 kPa |
|
MŰKÖDÉSI HATÓTÁV |
FŐMÉRETEK |
||
|---|---|---|---|
|
Max. elérési magasság |
2740 mm |
Teljes hossz |
2800 mm |
|
Max. ürítési magasság |
1750 mm |
Teljes szélesség |
1050 mm |
|
Max. ásási mélység |
1750 mm |
Teljes magasság |
1350 mm |
|
Max. elérési távolság: |
2850 mm |
Hasmagasság |
210 mm |
| Max. menetsebesség |
0-2 km/h |
Lánctalp hossza |
1230 mm |
|
Max. mászási szög |
35° |
Gumilánc szélesség |
180 mm |
|
Kanál szélesség |
380 mm |
||
| Tömeg | 1250 kg |
|---|---|
| Gépsúly | 1250 kg |
| Kanál űrtartalom | 0,035 m3 |
| Kanál szélessége | 380 mm |
| Motor modell | Laidong385 3TN25 |
| Motor teljesítmény | 18.1kw/2500r/min |
| Motor hengerszám | 3 db |
| Motor hűtés | Vízhűtés |
| Motor emissziós besorolás | EURO 5 |
| Hidraulika szivattyú típus | Fogaskerékszivattyú |
| Hidraulika mennyiség (I/min) | 20 |
| Hidraulika nyomás | 18 (max25) Mpa |
| Menetelő motor | China brand driving moto |
| Forgató motor | China brand driving moto |
| Max. menetsebesség | 0-2 km/h |
| Fordulási sebesség | 0-12 r/min |
| Max. mászási szög | 35° |
| Kanál szakító erő | 15 kN |
| Gémkar szakító erő | 11 kN |
| Talajra kifejtett nyomás | 35 kPa |
| Teljes hossz | 2800 mm |
| Teljes szélesség | 1050 mm |
| Teljes magasság | 1350 mm |
| Hasmagasság | 210 mm |
| Lánctalp hossza | 1230 mm |
| Gumilánc szélesség | 180 mm |
| Max. elérési magasság | 2740 mm |
| Max. ürítési magasság | 1750 mm |
| Max. ásási mélység | 1750 mm |
Szállítás
Szállítást Magyarországon belül 2-5 napos határidővel vállaljuk, készleten lévő termékek esetén.
Részletes tájékoztató ide kattintva olvasható.
Garancia
A garanciával és jótállással kapcsolatos információkért IDE kattints.
