HT10-1 minikotró
2 690 000 Ft ( 2 118 110 Ft + ÁFA )
A HT10-1 a belépő szintű minikotrók egyik legokosabban felszerelt változata. Kialakítása a HT09-re épül, de annál masszívabb, erősebb és technikailag fejlettebb. A gép hátulján ellensúly (counterweight) található, így nehezebb munkák közben is stabilabb, kevésbé billeg. Meneteléskor az erősebb hajtómű erősebb és határozottabb mozgást biztosít – akár egyenetlen terepen is.
Ami igazán különlegessé teszi, az a gémkialakítás: „swing boom” (törhető gém) oldalirányú munkához, és „inverted boom”, azaz felül elhelyezett nagygém munkahenger – így jobban védett és hosszabb élettartamot biztosít.
Főbb jellemzők:
-
Motor: Koop 192F 1-hengeres dízelmotor
-
Üzemi tömeg: 960 kg
-
Gém: swing boom + inverted boom
-
Stabilitás: hátsó ellensúly (counterweight) a nagyobb egyensúlyért
-
Menetelés: erősebb járómotor,
-
Ásási mélység: 1860 mm
-
Szélesség: ~ 930 mm
-
Hidraulika hűtés: van
-
Tolólap: alapfelszereltség
-
Ajándék: extra támasztókarom a géphez!
Amit nyújt neked:
✅ Oldalirányú ásás – kerítés, fal, akadály mellett is kényelmesen dolgozhatsz
✅ Jobban védett gémkialakítás – kisebb eséllyel sérül a munkahenger
✅ Erősebb járómotor – nagyobb erő kifejtése a tolólappal
✅ Ajándék támasztókarom – nagy segítség fák, bokrok kihúzásához, beton rakodáskor és még számtalan sok esetben
Ajánljuk neked, ha:
-
fontos a precízebb vezérlés és az erősebb metenetelés
-
sokat dolgozol akadályok közelében, és fontos a gém védelme
-
jó ár-érték arányú gépet keresel hobbi vagy könnyű napi munkákhoz
Elfogyott
960 kg
Valós tömeg
1750 mm
Max ásási mélység (mm)
93 cm
Gép szélessége (cm)
Sokoldalú társad lesz..
HT10-1 egy 960 kg-os kisméretű kotrógép. A ~175 cm maximális ásási mélységével ideális segédeszköz kézi földmunka kiváltására. Kompakt mérete és könnyű szállíthatósága miatt szűk helyeken is jól alkalmazható, például kertépítési vagy kisebb építkezési munkák során.
Alacsony üzemanyag-fogyasztásával és sokoldalú felhasználhatóságával hatékonyan növeli a munka hatékonyságát.
Erős és ideális szűk helyeken
Kertekben
Építési munkákhoz
Hidraulikus támasztókarom
Törhető gém
Felső nagygém munkahenger
Beépített olajhűtő
Jótállás - Garancia
Bízunk a gépeink minőségében, ezért nyugodt szívvel vállalunk garanciát minden termékünkre.
Amennyiben kisebb hiba merül fel, az alkatrészeket futárral küldjük, és 1-2 napon belül kézbesítik. Ezen felül videós segédletet is biztosítunk a hiba elhárításához. Ha igény van rá, kiszállás ellenében szakembereink is a helyszínre mennek a probléma megoldásához. Az alkatrészek szükség esetén személyesen is átvehetők.
Nagyobb probléma esetén a javítást a helyszínen végezzük el, vagy ha szükséges, a gépet telephelyünkre szállítjuk, ahol szakszerűen elhárítjuk a hibát.
Részletes műszaki specifikáció
| Tömeg | 960 kg |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Gépsúly | 960 kg |
| Kanál űrtartalom | 0,025 m3 |
| Kanál szélessége | 380 mm |
| Motor modell | Koop KD192F |
| Motor teljesítmény | 7kW/3000r/min |
| Hidraulika szivattyú típus | Fogaskerékszivattyú |
| Motor hűtés | Kényszer léghűtés |
| Hidraulika mennyiség (I/min) | 6,8 ml/r |
| Hidraulika nyomás | 18 Mpa |
| Menetelő motor | Zhenjiang |
| Forgató motor | BM2 |
| Max. menetsebesség | 0-1,5 km/h |
| Teljes hossz | 2900 mm |
| Teljes szélesség | 930 mm |
| Teljes magasság | 1490 mm |
| Hasmagasság | 132 mm |
| Lánctalp hossza | 1230 mm |
| Gumilánc szélesség | 180 mm |
| Max. elérési magasság | 2160 mm |
| Max. ürítési magasság | 1605 mm |
| Max. ásási mélység | 1750 mm |
| Max. elérési távolság | 3050 mm |
| Hidraulika olajhűtő | Igen |
| Üzemanyagtartály űrtartalom | 7 l |
| Hidraulikatartály űrtatalom | 18 L |
| Hidraulika olaj típusa | HVLP46 |
| Üzemanyag típusa | Gázolaj |
| Szállított hidraulika olaj (l/p) | 16 |
| Kalapácskör kiépítés? | Igen |
| Állítható nyomtávszélesség? | Nem |
| Kifordítható gém? | Igen |
Karbantartás
A garancia megőrzése érdekében elvégezzük a szükséges karbantartásokat kedvező díjon, és az elvégzett munkákat minden esetben részletesen dokumentáljuk.
A karbantartási munkálatokra garanciát vállalunk, így biztosítva a gépek hosszú távú megbízhatóságát. Kiszállás esetén a kiszállási díj külön fizetendő.
Amennyiben úgy dönt, hogy más szervizzel végezteti el a karbantartást, elfogadjuk, feltéve hogy a karbantartás dokumentációját rendelkezésünkre bocsátják.
Beépített hidraulika olajhűtő
A hidraulikaolaj hűtő mini kotrógépben a túlmelegedés megelőzése miatt fontos, különösen bontókalapács használatakor, amikor a rendszer terhelése megnő, így biztosítva az optimális teljesítményt és az alkatrészek hosszú élettartamát.
Ha bővebben érdekel a téma ajánljuk cikkünket:
Miért fontos a hidraulikaolaj hűtő?
Erős motor, alacsony fogyasztás
Koop 192FE-1 dízelmotor egy erőteljes és megbízható motor, mely jó megoldás ezen kisméretű kotrógépekhez
A motor önindítóval van ellátva, így egyszerű indítást teszt lehetővé.

Teljesítmény
7,6 kW

Üzemanyag
Diesel

Fogyasztás
1-2 l/h

Fenntartási költsége
Alacsony
Széles adapter választék
Extra szolgáltatások
Szerviz
Kizárólag kínai minikotrók és rakodók javításával foglalkozunk.
Ezen gépek terén szerzett tapasztalatunk, szakértelmünk és erős kapcsolataink biztosítják, hogy problémáidat gyorsan és hatékonyan orvosoljuk.
Szállítás
Termékeinket országosan és nemzetközileg is szállítjuk.
Külföldi szállítás esetén kérj ajánlatot e-mailben vagy a kapcsolat menüpontban található űrlap kitöltésével!
Garancia
Minden gépünk minőségében bízunk, ezért akár 3 év vagy 1000 üzemóra garanciát vállalunk!
Egyszerű hibák esetén alkatrészt és videós segítséget nyújtunk, komolyabb problémáknál pedig a helyszínen vagy telephelyünkön javítjuk a meghibásodást.
További információkért olvasd el a garancia oldalunkat!
KOOP KD192F dízelmotor – mit érdemes tudni róla valójában?
Gumiheveder méretek – Kínai minikotrók és rakodók
Távirányítós fűnyíró karbantartása
Lánctalpas fűnyíró előnyei – miért nem jó a hagyományos gép?
Távirányítós fűnyíró ár – mitől függ és mikor térül meg?
Milyen távirányítós fűnyírót válasszak? Teljes útmutató 2026-ra
Gyakori hibák távirányítós fűnyíró vásárlásakor
Ipari távirányítós szárzúzó – mikor indokolt a 25 LE?
Mekkora területhez mekkora munkaszélesség kell?
Lengőkés vagy Y-kés? Melyik vágórendszer mire való?
Távirányítós fűnyíró rézsűre – mire kell figyelni?
3 év jótállás a Huayee gépekre – Céges és magánvásárlóknak is
Huayee gépek részletfizetéssel
| Tömeg | 960 kg |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Gépsúly | 960 kg |
| Kanál űrtartalom | 0,025 m3 |
| Kanál szélessége | 380 mm |
| Motor modell | Koop KD192F |
| Motor teljesítmény | 7kW/3000r/min |
| Hidraulika szivattyú típus | Fogaskerékszivattyú |
| Motor hűtés | Kényszer léghűtés |
| Hidraulika mennyiség (I/min) | 6,8 ml/r |
| Hidraulika nyomás | 18 Mpa |
| Menetelő motor | Zhenjiang |
| Forgató motor | BM2 |
| Max. menetsebesség | 0-1,5 km/h |
| Teljes hossz | 2900 mm |
| Teljes szélesség | 930 mm |
| Teljes magasság | 1490 mm |
| Hasmagasság | 132 mm |
| Lánctalp hossza | 1230 mm |
| Gumilánc szélesség | 180 mm |
| Max. elérési magasság | 2160 mm |
| Max. ürítési magasság | 1605 mm |
| Max. ásási mélység | 1750 mm |
| Max. elérési távolság | 3050 mm |
| Hidraulika olajhűtő | Igen |
| Üzemanyagtartály űrtartalom | 7 l |
| Hidraulikatartály űrtatalom | 18 L |
| Hidraulika olaj típusa | HVLP46 |
| Üzemanyag típusa | Gázolaj |
| Szállított hidraulika olaj (l/p) | 16 |
| Kalapácskör kiépítés? | Igen |
| Állítható nyomtávszélesség? | Nem |
| Kifordítható gém? | Igen |
Szállítás
Szállítást Magyarországon belül 2-5 napos határidővel vállaljuk, készleten lévő termékek esetén.
Részletes tájékoztató ide kattintva olvasható.
Garancia
A garanciával és jótállással kapcsolatos információkért IDE kattints.
