HT354 Traktor
2 929 490 Ft ( 2 306 685 Ft + ÁFA )
Talajmaró adapter
590 990 Ft ( 465 346 Ft + ÁFA )
HT16 minikotró
3 399 000 Ft ( 2 676 378 Ft + ÁFA )
Elfogyott
Cikkszám:
HT16
Kategória: Kifutott termékek
Leírás
1250 kg
Valós tömeg
2060 mm
Max ásási mélység (mm)
104 cm
Gép szélessége (cm)
További információk
| Tömeg | 1200 kg |
|---|---|
| Szín | Sötétkék |
| Gépsúly | 1250 kg |
| Kanál űrtartalom | 0,025 m3 |
| Kanál szélessége | 380 mm |
| Motor modell | Rato R740 |
| Motor teljesítmény | 23 LE |
| Hidraulika szivattyú típus | Fogaskerékszivattyú |
| Motor hűtés | Kényszer léghűtés |
| Hidraulika nyomás | 18 Mpa |
| Menetelő motor | Zhenjiang |
| Forgató motor | BM2 |
| Max. menetsebesség | Két fokozat ( 2 és 4 km/h ) |
| Teljes hossz | 4325 mm |
| Teljes szélesség | 1100 mm |
| Teljes magasság | 2272 mm |
| Hasmagasság | 132 mm |
| Lánctalp hossza | 1230 mm |
| Gumilánc szélesség | 180 mm |
| Max. elérési magasság | 2580 mm |
| Max. ürítési magasság | 1605 mm |
| Max. ásási mélység | 2060 mm |
| Max. elérési távolság | 3160 mm |
| Hidraulika olajhűtő | Igen |
| Üzemanyagtartály űrtartalom | 11 L |
| Hidraulikatartály űrtatalom | 18 L |
| Hidraulika olaj típusa | HVLP46 |
| Üzemanyag típusa | Benzin |
| Szállított hidraulika olaj (l/p) | 16 |
| Kalapácskör kiépítés? | Igen |
| Állítható nyomtávszélesség? | Nem |
| Kifordítható gém? | Igen |
Szállítás és garancia
Szállítás
Szállítást Magyarországon belül 2-5 napos határidővel vállaljuk, készleten lévő termékek esetén.
Részletes tájékoztató ide kattintva olvasható.
Garancia
A garanciával és jótállással kapcsolatos információkért IDE kattints.
