V1000 minirakodó
6 499 000 Ft ( 5 117 323 Ft + ÁFA )
HT380T minirakodó
2 225 990 Ft – 2 640 490 FtÁrtartomány: 2 225 990 Ft - 2 640 490 Ft
HT320 minirakodó
2 089 490 Ft ( 1 645 268 Ft + ÁFA )
Kifutott modell
Új, frissített változat ide kattintva elérhető, HY360W
2 körös hidraulika szivattyúval és 1 sebességes meneteléssel
Elfogyott
Kategória: Kifutott termékek
Leírás
| Modell | HT320 |
|---|---|
| Teljesítmény | 13,5 LE / 10,1 kW |
| Motor | Briggs & Stratton motor |
| Teherbírás | 320 kg |
| Kanál kapacitása | 0,15 m³ |
| Sebesség | Max. 5 km/h |
| Gép szélessége | 1090 – 1150 mm |
| Ürítési magasság | 1458 mm |
| Kanál szélessége | 1150 mm |
| Üzemi tömeg | 830 kg |
További információk
| Tömeg | 1400 kg |
|---|
Szállítás és garancia
Szállítás
Szállítást Magyarországon belül 2-5 napos határidővel vállaljuk, készleten lévő termékek esetén.
Részletes tájékoztató ide kattintva olvasható.
Garancia
A garanciával és jótállással kapcsolatos információkért IDE kattints.
