HY20 minikotró
5 499 000 Ft ( 4 329 921 Ft + ÁFA )
HY480 minirakodó
2 990 000 Ft ( 2 354 331 Ft + ÁFA )
HY40 kotrógép
13 990 000 Ft ( 11 015 748 Ft + ÁFA )
Cikkszám:
HY40C1
Kategóriák: Huayee minikotrók, Több hengeres minikotrók
Leírás
| minikotró – Gép méretei | |
|---|---|
| A | 4800 mm |
| B | 1740 mm |
| C | 1715 mm |
| D | 2480 mm |
| E | 565 mm |
| F | 320 mm |
| G | 850 mm |
| H | 1660 mm |
| J | 2120 mm |
| K | 1440 mm |
| L | 1740 mm |
| M | 300 mm |
| Általános paraméterek | |
|---|---|
| Üzemi tömeg | 2000 kg |
| Kanál kapacitása | 0.04 m³ |
| Kanál szélessége | 434 mm |
| Hasmagasság | 419 mm |
| Motor és méretek | |
|---|---|
| Motor márka | Kubota D902 |
| Teljesítmény | 11.8 kW |
| Hengerszám | 3 |
| Méretek (H × Sz × M) | 3110 ×1250 × 2280 mm |
| Lánctalp hossza | 1546 mm |
| Lánctalp szélessége | 230 mm |
További információk
| Tömeg | 960 kg |
|---|
Vélemények (0)
Értékelés: 0 / 5
0 reviews
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„HY40 kotrógép” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Szállítás és garancia
Szállítás
Szállítást Magyarországon belül 2-5 napos határidővel vállaljuk, készleten lévő termékek esetén.
Részletes tájékoztató ide kattintva olvasható.
Garancia
A garanciával és jótállással kapcsolatos információkért IDE kattints.
Kapcsolódó termékek
HY12M4 minikotró
Készleten
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
HY18C kabinos minikotró
Out of stock
5 299 000 Ft – 6 099 000 FtÁrtartomány: 5 299 000 Ft - 6 099 000 Ft


Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.